Mecz Polska-Ukraina na Stadionie Śląskim w Chorzowie

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez rząd mecz reprezentacji Polski piłki nożnej z rywalami z Ukrainy odbędzie się bez udziału publiczności.

Taką decyzję podjął Polski Związek Piłki Nożnej. Kibice będą mogli podziwiać zmagania sportowców jedynie za pośrednictwem telewizyjnej transmisji. Pieniądze za bilety będą zwracane, razem z kwotą za kuriera. Wszystkie zwroty powinny być dokonane w przeciągu 14 najbliższych dni na numery kont, z których bilety zostały opłacone. Kibice nie muszą podejmować żadnych czynności w celu odzyskania pieniędzy. Na Stadionie Śląskim miał się także odbyć inny mecz Ruchu Chorzów.

Odwołanie wszystkich imprez masowych

Odwołanie wszystkich imprez masowychTe rozgrywki zostaną jednak przełożone na inny termin. Jednocześnie władze miasta informują, że wszystkie imprezy masowe zostały odwołane. Nie podano żadnych nowych dat wydarzeń kulturalnych oraz sportowych, ponieważ nie jest wiadome, jak będzie rozwijała się sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie. Mieszkańcy Chorzowa muszą w związku z tym poczekać na deklaracje Ratusza.